امروز: چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
جستجو
تنظیمات
اخبار و فرصت شغلی
تالار پرسش و پاسخ
تبلیغات
درباره ما
کارت عضویت
گروه های تخصصی
پروفایل شخصی
صفحه اصلی
مرجع متخصصین ایران
ثبت سفارش ایمیل
ثبت سفارش اطلاع رسانی به متخصصین از طریق ایمیل

ثبت سفارش جدید با کد پیگیری: 9609 0104 5939 2636

 1. ارسال ایمیل به متخصصین از موثر ترین راهکارهای جذب نیروی متخصص (آگهی استخدام) و جذب هنرجو و دانشجو (فراخوان سمینارها، کنفرانسها و فرصتهای اقامتی، تحصیلی و تفریحی) میباشد.
 2. از متخصصین گیرنده ایمیل  (مخاطبان) هزینه ای دریافت نمیشود.
 3. از سفارش دهنده ایمیل بر اساس تعرفه موجود در همین صفحه، هزینه ارسال دریافت میشود.
 4. متن ارسالی توسط سفارش دهنده میبایست  از نظر محتوا در خور متخصصین و مطابق با قوانین کشور باشد.
 5. از پذیرفتن بانک ایمیل اضافه بر اعضای سایت، معذوریم. ایمیلهای سایت مرجع متخصصین صرفا به خود کاربران سایت و به دلخواه خود آنان ارسال میشود.
 6. از آنجا که گیرندگان ایمیل (اعضای سایت)، خود مایل به دریافت ایمیل ها هستند، گزینه ای در مشخصات پروفایل وجود دارد که  متخصص با استفاده از آن میتواند از دریافت ایمیل ها انصراف دهد، لذا تعداد ایمیلهایی که در این صفحه محاسبه میشود، از تعداد کامل اعضای سایت کمتر است و افرادی که به دلخواه خود از لیست ارسال ایمیل خارج شده اند، شمارده نمی شوند.
 7. شما میتواند برای ارسال ایمیل خود به متخصصین، مخاطبین خود را محدود به جنسیت، رشته و مقطع تحصیلی و استان محل سکونت نمایید.
 8. ایمیلهای سایت مرجع متخصصین ایران در قالب ثابت، با فونت Tahoma و بدون عکس پس زمینه ارسال میشود، اما در عین حال، یک عکس مانند لوگو، عکس اساتید و امثال آن قابل درج در متن ایمیل است.
 9. ایمیلهای ارسالی به متخصصین کاملا منطبق بر قوانین و استانداردهای سایت Gmail آماده سازی میشود و به همین دلیل در داخل لیست Spam متخصصین مخاطب قرار نمیگیرد.
 10. از ارسال هرگونه ضمیمه  همراه با ایمیل معذوریم. اما جهت سهولت در ارسال، اگر ایمیل شما نیاز به فایل ضمیمه دارد، این ضمیمه به صورت لینک در متن ایمیل نمایش داده میشود و برای مخاطبین براحتی قابل مشاهده و دانلود خواهد بود.
 11. متن ایمیل فقط در قالب HTML به کاربران فرستاده خواهد شد و شما میتوانید متن ایمیل را به صورت فایل آفیس (word,excel) (به فرمت Doc، Docx، XLS، XLSX) و یا به صورت متن خالص در اختیار سایت مرجع متخصصین ایران بگذارید تا به فرمت HTML تبدیل شود و ارسال گردد.
 12. متن ایمیل شما قبل از ارسال برای مخاطبین، یکبار به صورت تست برای شما فرستاده خواهد شد و پس از هماهنگی و تائید شما، برای مخاطبین ارسال میگردد.
 13. لطفا در اصلاح نگارشی و املایی متن و همچنین در گنجاندن تمام اطلاعات مورد نیاز مخاطبین در داخل متن ایمیل نهایت دقت را بفرمایید، سایت مرجع متخصصین پس از ارسال تست، هیچگونه مسئولیتی در قبال اصلاح نگارشی و املایی و کمبود عباراتی که از جانب سفارش دهنده ایمیل وجود داشته است را نمیپذیرد.
 14. سایت مرجع متخصصین در پذیرفتن یا رد آگهی از سازمانهای مختلف مختار است.
 15. برای انجام سفارش لطفا اطلاعات فرم زیر را بدقت تکمیل فرمایید، جهت سرعت بخشیدن به امور، لطفا تاریخ پیشنهادی را در این صفحه مشخص فرمایید تا برای برنامه ریزی در آن محدوده زمانی لحاظ شود.
 16. پس از ارسال فرم زیر، با شما تماس گرفته خواهد شد و پس از پرداخت، سفارش شما انجام می پذیرد.
 • همه موارد
 • ---------------------
 • آقایون و خانم ها
 • همه ی استان ها
ریال
ریال
ریال
ریال
برای ثبت متن آگهی ایمیلی، به یکی از شیوه های زیر میتوانید عمل کنید:
اگر تمایل دارید متن را به صورت فایل ورد، ارسال کنید، میتوانید فایل خود را وارد کنید:
فایل:
یا میتوانید بعد از ثبت سفارش، فایل ورد خود را با ذکر کد پیگیری 9609 0104 5939 2636 به آدرس marketing@irexpert.ir بفرستید.
قالبهای ارسال ایمیل :
یا میتوانید متن بدون تصویر خود را در ویرایشگر زیر وارد کنید تا مطمئن باشید به هنگام ارسال نهایی کمترین تغییرات ظاهری در آن بوجود خواهد آمد:
*
*
*
*
*
*
*
*
*


Protected under Iranian Copyright laws-2013 IrExpert.ir - Privacy Policy (in Persian)
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت فرایند سازان توسعه می باشد